Úvodní stránkaÚvodní stránka Úvodní stránkaKontaktní údaje

Ficaj Michal - internetový obchod s nářadím

Přihlášení uživateleZapomněl/a jste heslo?
Nová registrace

Vyhledávání


Počítadlo přístupů

Celkem 27695
Týden 329
Dnes 28
Online 1
 

* povinné položky
** povinné položky v případě registrace firmy nebo instituce

Registrace uživatele
Registrace firmy

Přihlašovací údaje

Adresa
Nákupní řád

Náklady zbůsobené objednáním zboží

Náklady za použití komunikačních prostředků (telefon, internet) vynaložené zákazníkem v souvislosti s koupí zboží v internetovém obchodu nese zákazník.

Ochrana osobních údajů

Vyplněním registrační karty zákazníka internetového obchodu společnosti Ficaj, prodej nářadí dává zákazník souhlas se zpracováním jeho osobních údajů pro vyřízení jeho objednávky a pro poskytování obchodních sdělení o produktech a akcích společnosti Ficaj, prodej nářadí.

Zákazník má právo tento souhlas kdykoliv odmítnout zasláním e-mailu na adresu info@ficaj.cz.

Ceny

Nákup v internetovém obchodě se uskutečňuje za aktuální cenu, která je vyznačena u jednotlivých produktů. Zobrazená cena je včetně DPH.

Poštové

  • Po celé ČR rozesíláme balíky zdarma pomocí České pošty.
  • U objednávek směrovaných na Slovensko je nutné nejdříve provést platbu převodem na účet společnosti Ficaj, prodej nářadí. Cena této služby se pohybuje od 150,-Kč.

Balné

Balné je pro všechny země zdarma. Nechceme vydělávat na tom, že Vám zboží poctivě zabalíme.

Objednávky

Objednávku zboží provádí zákazník vyplněním objednávkového formuláře v rubrice košík, nadále kontrola a potvrzení objednávky. Objednané zboží je dodáno za cenu platnou v okamžiku objednávky. Takto učiněná objednávka je závazná. Společnost Ficaj, prodej nářadí obdržení objednávky zákazníkovi bez zbytečného odkladu potvrdí.

Přestane-li se objednané zboží vyrábět, je dlouhodobě nedostupné, nebo dojde-li k výrazné změně ceny, může společnost Ficaj, prodej nářadí objednávku zrušit. O tomto zrušení musí společnost Ficaj, prodej nářadí zákazníka neprodleně informovat. Zákazník nebude nadále učiněnou objednávkou vázán.

Platba zboží

Způsob úhrady zboží stanoví zákazník při vyplnění objednávky, možnosti:

  • Na dobírku při převzetí zboží od dopravce
  • Předem na účet společnosti Ficaj, prodej nářadí

Je-li hodnota, či počet kusů objednávaného zboží nestandardní, může společnost Ficaj, prodej nářadí požadovat platbu 25% z celkové ceny objednávky předem.

Ochrana osobních údajů

Vyplněním registrační karty zákazníka internetového obchodu společnosti Ficaj, prodej nářadí dává zákazník souhlas se zpracováním jeho osobních údajů pro vyřízení jeho objednávky a pro poskytování obchodních sdělení o produktech a akcích společnosti Ficaj, prodej nářadí na internetovém obchodě.